18 відгуків
Магазин ТМ "САН". Производство. Продажа. Монтаж.
+380 (97) 299-16-67
+380 (99) 092-02-47

Котли твердопаливні САН KST

   Твердопаливний котел САН КСТ – це опалювальний агрегат традиційного горіння з ручним завантаженням палива. Призначений для роботи в водяних системах опалення будь-якого типу з тиском не більше 1,5 Бара.
Мощностная лінійка: 12, 16, 20, 24 кВт.
Паливо: вугілля, дрова, брикет.
Тривалість горіння: 4-6 годин залежно від палива.
Опис конструкції твердопаливного котла САН КСТ
Виготовляються котли даної моделі з листової сталі СТ3 товщиною 5мм.
Котел простий і не примхливий в експлуатації. Теплообмінна частина котла складається з водяної сорочки, водяного колосника у нижній частині, і одного ряду труб у верхній частині котла.
Верхня двері служить для завантаження палива і чищення теплообмінника котла. Має похилий борів.
Нижня двері – чистка колосникових грат і видалення золи. На ній же знаходиться борів для підключення вентилятора подачі повітря і повітряна заслінка з вушком для ланцюжка механічного регулятора тяги.
На верхній кришці котла знаходяться два отвори: правий для підключення регулятора тяги, ліве для групи безпеки або скидного клапана.
Автоматикою САН КСТ не комплектується, але заводська адаптація під механічний регулятор тяги і комплект електронної автоматики котла у присутня. Наш магазин пропонує своїм клієнт обидва типи автоматики.
Відмітні особливості котла на твердому паливі САН КСТ:
Сталь – 5 мм;
Велика камера згоряння;
Доступна ціна;
Водяна колосникові грати;
ККД-80%;
Заводська адаптація під різні типи автоматики.
Як працює компанія «САН»
ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ І ДОСТАВКА котлів САН Компанія САН Працює з Понеділка по П'ятницю. З 8.00-18.00, тому менеджери нашої компанії можуть прийняти замовлення в будь-який з цих днів і зручний час для вас, і дати якісну консультацію з твердопаливним котлам. Відправка замовлення після його підтвердження клієнтом до 48 годин. Якщо ж замовлення вступив у святкові дні, то він буде відправлений у найближчий робочий день. здійснюємо Пересилку товару по території України транспортними компаніями «Інтайм»; «Нова Пошта»; «Делівері»;«Нічний експрес»; «Люкс»; «Міст експрес». Вартість доставки можна розрахувати на офіційних сайтах:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner