18 відгуків
Магазин ТМ "САН". Производство. Продажа. Монтаж.
+380 показати номер
+380 показати номер

Промислові твердопаливні котли тривалого горіння САН PG

Твердопаливний котел CAH PG завоювали ринок промислових котлів України за рахунок надійної конструкції, безпеки їх використання і монтажу, а також доступності та низькою ціною у порівнянні з іншими промисловими котлами. Твердопаливний котел САН PG ― є котлом промислового типу для опалення промислових цехів, сільськогосподарських приміщень, садівничих споруд, шкіл, садків та інших державних установ. Даний котел призначений для використання у відкритих або закритих системах центрального опалення. За рахунок вдосконаленої системи подачі повітря, вдосконаленої системи подачі палива, нової камери згоряння,нових матеріалів і конструкції, ККД котлів CAH PG став на порядок вище. Так як даний котел є котлам тривалого горіння з пошаровим спалюванням палива, це дозволяє йому працювати на будь-якому виді палива з більшою вологістю і зольністю, плюс в якості палива використовувати побутові відходи, сміття. Котли українського виробництва CAH PG знаходяться в невисокому ціновому сегменті, але при цьому мають високу якість і зносостійкість. Невибагливість котла до якості і виду палива робить його популярним серед більшості покупців по всі Україні. Основні особливості промислового твердопаливного котла CAH PG:  1. За рахунок збільшених розмірів топки, а також в залежності від якості використовуваного палива, промисловий котел САН PG працює до 12 годин на дровах і до 48 годин на вугіллі.
2. За рахунок застосування методу верхнього пошарового спалювання палива, промисловий котел САН PG має можливість роботи на будь-якому виді палива з великою вологістю і зольністю.
3. Метод пошарового спалювання палива з одиниці спалюваного палива дає на 15-20% більше тепла на відміну від класичного горіння.
4. ККД промислового твердопаливного котла становить 89%. Але в залежності від виду використовуваного палива даний показник варіюється в діапазоні 82-89%
5. За рахунок застосування принципу омиваних колосників, твердопаливний промисловий котел САН PG максимально захищений від прогоряння.
6. Промисловий твердопаливний котел тривалого горіння САН PG виготовлений з високоякісної котлової сталі марки 20 КОПІЙОК з підвищеним вмістом молібдену і титану, що робить котел САН PG лужно - і конденсатостойким.
7. Промисловий котел САН PG має вдосконалену систему подачі повітря. Використовується два види автоматичної подачі повітря в топку котла: 90% ― примусова подача повітря, 10% ― природна тяга. Основна перевага цієї системи ― забезпечення повного згоряння різного виду палива.
8. В котлі САН PG підтримується задана температура теплоносія в діапазоні від 55С до 90С
9. За допомогою кімнатного регулятора температури можливе плавне регулювання температури (збільшення або зниження).
10. Промисловий твердопаливний котел САН PG укомплектований автоматикою до складу якої входить блок управління і нагнітальна турбіна.
11. Для побутового і промислового використання Є можливість (при необхідності) укомплектувати котел САН PG бойлером непрямого нагріву для ГВП.
12. Промисловий Котел тривалого горіння САН PG безпечний і простий в експлуатації.
13. Завдяки широкій похилій камері промислового котла САН PG здійснюється зручна завантаження палива і обслуговування
14. Дверцята твердопаливного промислового котла САН PG оснащені спеціальним керамічним шнуром і замками, за рахунок яких забезпечується повна герметичність котла.
15. Мінімальна кількість завантажень палива.
16. Котел не вимагає постійного чищення.
17. Котел тривалого горіння САН PG протягом двох днів підтримує постійну температуру за рахунок об'ємної камери згоряння.
18. За рахунок підвищеної тривалості горіння, не вимагає постійного контролю за котлом САН PG.
19. Низький рівень викиду газів. Викиди газу і попелу практично повністю виключений за рахунок великої площі теплообмінника і оптимального дозування надходження повітря в котел.
20. Модернізована система подачі повітря в топку. Пряме надходження повітря в топку направлено на верхню частину палаючого палива, а також багатоточкове надходження повітря спрямоване на бічні частини палаючого сировини і забезпечує рівномірне горіння верхнього шару.
21. Швидка розпалювання котла за рахунок вдосконаленої систем подачі повітря в топку.
22. Можливість використання будь-якого виду палива незалежно від його вологості, зольності і якості.
23. Термін експлуатації 15 років. Гарантія на промисловий котел САН PG ― 2 роки.
Схема промислового котла САН PG
ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ І ДОСТАВКА котлів САН Компанія САН Працює c Понеділка по П'ятницю. З 8.00-18.00, тому менеджери нашої компанії можуть прийняти замовлення в будь-який з цих днів і зручний час для вас, і дати якісну консультацію з твердопаливним котлам. Відправка замовлення після його підтвердження клієнтом до 48 годин. Якщо ж замовлення вступив у святкові дні, то він буде відправлений у найближчий робочий день. здійснюємо Пересилку товару по території України транспортними компаніями «Інтайм»; «Нова Пошта»; «Делівері»;«Ночної експрес»; «Люкс»; «Міст експрес». Вартість доставки можна розрахувати на офіційних сайтах: http://www.intime.ua : http://novaposhta.ua : http://www.nexpress.com.ua : http://www.delivery-auto.com : http://autolux.ua : https://meest-express.com.ua/ua : ............................................................................................................................................................................................................................................. Доставка продукції САН здійснюється по всій території України.