18 відгуків
Магазин ТМ "САН". Производство. Продажа. Монтаж.
+380 (97) 299-16-67
+380 (99) 092-02-47

Котли твердопаливні САН ЕКО-У (Посилені)


Твердопаливні котли САН ЕКО-У (Посилені) - новинка 2016 року від заводу Укрітарм (р. Київ).
Твердопаливні котли САН ЕКО-У (Посилені) мають широкий модельний ряд потужностей (10-13-17-25-31 кВт) і служать для опалення житлових будинків і технічних споруд: площею від 40 до 310 м2 .
​ Особливістю цих котлів є - посилений теплообмінник , виконаний з високоякісної жароміцної сталі товщиною 4 мм. Що збільшує надійність даного котла при роботі на більш високому тиску і продовжує термін його експлуатації. Так само відмінною рисою даних котлів, є збільшена площа теплообмінника до 3,6 кв. м!
​ Котли САН Еко-Біля встановлюються системи опалення закритого типу і орієнтовані на спалювання висококалорійного палива, такого як: кам'яне вугілля, антрацит, торф та ін Так само ,при бажанні, Ви можете встановити котли САН Еко-У в систему паралельно з газовим або електричним опалювальними елементами.
​ Котли САН Еко-У - є котлами тривалого горіння, тривалість горіння палива при 1 завантаження: на вугіллі становить 24 години, на дровах 12 годин.
​ До переваг котла САН Еко-У слід віднести :
Труби теплообмінника виготовлені із сталевих безшовних труб, що мають діаметр 57 мм і товщину 4 мм, що сприяє підвищенню надійності та збільшення терміну експлуатації котла;
Котли працюють на высококалорийном паливі, такому як: антрацит, кокс, кам'яне вугілля тощо;
У дверях покладений керамічний ущільнювальний шнур , що витримує температуру до 1100 0С;
Всі дверцята котлів оснащені металевими відбійниками і жароміцні ручками, що запобігають нагрівання елементів при роботі котла, що робить конструкцію котла більш безпечною, виключаючи ймовірність термічних опіків кінцівок споживача при експлуатації котла.
​ Котли комплектуються ящиком для збору золи і комплектом обслуговування котла, що складається з кочерги і лопатки.
​ Котли САН Еко-У мають модифікації (М) і (Т).
​ Котли САН Еко-У модифікації (М)- твердопаливні котли тривалого горіння з енергонезалежною автоматикою (механічний регулятор тяги). Котел даної модифікації є оптимальним варіантом опалювального устаткування для тих споживачів, чиї будинки знаходяться в населених пунктах з частими перебоями електропостачання.
​ Котли САН Еко-У модифікації (Т)- котли  із застосуванням   мікропроцесорного комп'ютера (блок керування) і турбіни (нагнітальний вентилятор). Дана модифікація дозволяє з більшою точністю управляти процесом горіння і за рахунок примусової подачі повітря, утилізувати низькокалорійне і паливо з підвищеною вологістю. Також ця модифікація дозволяє збільшити тривалість горіння одного завантаження, тим самим економити паливо.
ПРИЙОМ ЗАМОВЛЕНЬ І ДОСТАВКА Компанія САН Працює c Понеділка по П'ятницю. З 8.00-18.00, тому менеджери нашої компанії можуть прийняти замовлення в будь-який з цих днів і зручний час для вас, і дати якісну консультацію. Відправка замовлення після його підтвердження клієнтом до 48 годин. Якщо ж замовлення вступив у святкові дні, то він буде відправлений у найближчий робочий день. здійснюємо Пересилку товару по території України транспортними компаніями «Інтайм»; «Нова Пошта»; «Делівері»;«Ночної експрес»; «Люкс»; «Міст експрес». Вартість доставки можна розрахувати на офіційних сайтах: http://www.intime.ua : http://novaposhta.ua : http://www.nexpress.com.ua : http://www.delivery-auto.com : http://autolux.ua : https://meest-express.com.ua/ua : ............................................................................................................................................................................................................................................. Доставка продукції САН здійснюється по всій території України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner