18 відгуків
Магазин ТМ "САН". Производство. Продажа. Монтаж.
+380 (97) 299-16-67
+380 (99) 092-02-47

Твердопаливні котли САН ЕКО - тепло і комфорт Вашого будинку!

Твердопаливні котли САН ЕКО - тепло і комфорт Вашого будинку!

Твердопаливні котли САН ЕКО: модифікації та переваги

Твердопаливні котли – це опалювальні прилади, обігрів якими відбувається за рахунок згоряння в них твердих видів палива: тріски, дров, кори, тирси, всіх видів вугілля, горючих сланців, брикетів, пелет або торфу. Такі котли використовуються для обігріву різних приміщень: від невеликих будиночків до великих промислових об'єктів. Котли САН Еко від компанії САН сьогодні користуються великим попитом у покупців завдяки цілому ряду переваг, якими володіє цей вид обігрівальних пристроїв.

Чому варто вибрати котли САН Еко

У сучасній непростій ситуації на українському та міжнародному ринку енергоресурсів ТТК стане найкращим помічником для обігріву в холодну пору року. Твердопаливні котли тривалого горіння САН Еко – це прості в експлуатації і надійні опалювальні прилади для систем обігріву з рідкими речовинами в якості теплоносія. Такою рідиною може бути вода або незамерзаюча рідина. Отже, що ж виділяє цей вид котлів серед багатьох інших видів і найменувань:

1. Широка лінійка потужностей. Сьогодні ви можете купити котли САН Еко в Україні потужністю 10 кВт, 13 кВт, 17 кВт і 25 кВт. Це дозволяє оптимально вибирати модель для приміщень різної площі – від 40 до 250 м2.

2. Наявність різних модифікацій: серія «М» з механічною системою регулювання тяги і серія «Турбо», де управління роботою котла здійснює мікропроцесор і турбіна.

3. Висока ступінь економії палива (до 30%) і ККД (до 82%). Завдяки цьому ви отримуєте більше тепла за ті ж гроші, що є дуже важливим перевагою для мешканців України сьогодні.

4. Надійність і безпека. При виготовленні котлів САН Еко використовуються тільки самі якісні та надійні матеріали: високоякісна котлова сталь, безшовні суцільнотягнені труби і товстостінний негорючий утеплювач. Останній збільшує ККД за рахунок зниження виділення тепла в навколишнє середовище. А спеціальний керамічний шнур, який вступає в ролі ущільнювача, що не дозволяє диму потрапляти в приміщення.

5. Екологічність. На відміну від багатьох інших ТТК, котли тривалого згоряння САН Еко мають триходовий газохід. Це знімає тепло з димових газів і знижує втрати, що наноситься викидами котла для екології.

6. Доступна вартість. Простота і надійність конструкції дозволяє сьогодні купити котли САН Еко в Україні за дуже вигідними цінами.

Котли САН-Еко можна без перебільшення назвати унікальними приладами по співвідношенню характеристики/ціна/якість/безпека. Прилади цієї фірми дуже прості в експлуатації за рахунок простоти і надійності конструкції, тому в разі малоймовірною поломки рахунок за обслуговування також не нечуваними.

Наша компанія здійснює доставку товарів по всій території України, більш детально про умовах можна дізнатися тут. Для замовлення необхідно заповнити відповідну форму, після чого з вами зв'яжеться менеджер нашої компанії, уточнить всі умови замовлення та відповість на запитання, якщо такі виникнуть. Ми гарантуємо якість продукції, що продається і повне документальне супроводження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner