18 відгуків
Магазин ТМ "САН". Производство. Продажа. Монтаж.
+380 (97) 299-16-67
+380 (99) 092-02-47

Якщо твердопаливний котел, то тільки котел САН ЕКО

Якщо твердопаливний котел, то тільки котел САН ЕКО
Якщо твердопаливний котел, то тільки котел САН ЕКО.

Основні аргументи

― Ціна-якості.Ціна повністю відповідає якості матеріалу, якості виготовлення котла.

- Водяні колосники. Котел оснащений омиваними колосниками, що запобігає їх прогорання + додаткове зняття тепла

― котлова сталь марки 20 КОПІЙОК. В якості матеріалу теплообмінника використовується котлова сталь марки 20К з високим вмістом молібдену і титану, тим самим котел не боїться конденсату і стійкий до лужному середовищі.

― автоматизована зварювання і плазмова порізка. При виготовленні котла використовується автоматизована зварювання і плазмова порізка, які роблять виробництво котлів САН ЕКО більш ефективне і якісне.

― утеплювач європейського виробництва. В якості утеплювача використовується базальтова вата товщиною 5 см, що робить котел термоізольовані і тим самим його можна встановлювати навіть в прохолодному приміщенні. При цьому ККД котла падає.

― цільно натягнуті і безшовні труби. В якості теплообмінника і водяних колосників використовуються
суцільнотягнені і безшовні труби товщиною 4 мм, що збільшує якість і ефективність даного котла. Труби теплообмінника мають діаметр рівний 56 мм, водяні колосники ― 42 мм.

― збільшена і глибока топка. Топка котлів САН ЕКО щодо подібних котлів збільшена. Що дає
можливість завантажити більша кількості твердого палива. Також є можливість завантажити довгі поліна дров, а також більшого діаметра.

-надійність і безпеку при експлуатації котла. У котлі є 16 анкерів жорсткості, що робить котел
надійним. Вибуховий клапан встановлений на дверцятах для завантаження котла говорить про безпеку під час
експлуатації.

-всеїдність. При використанні комплекту автоматики, котел автоматично стає всеїдним, тим самим можна використовувати низькоякісне, вологе тверде паливо.

-дві модифікації. Котел поставляється в двох модифікаціях: з механічним регулятором тяги і з комплектом автоматики. Для самопливних систем опалення, для приміщень де відбуваються часті перебої з електроенергією, а також якщо використовують сухе і якісне тверде паливо використовується механічний регулятор тяги. Коли не важливий діаметр дров, якість твердого палива і немає проблем з електроенергією використовується комплект автоматики.

― високий ККД. За рахунок особливості конструкції теплообмінника, використання водяних колосників, збільшеної площі тепло знімання ККД котла САН ЕКО сягає до 83%.

― великий ряд потужностей. За рахунок цього є можливість більш чітко і правильно підібрати котел до кожного житлового і нежитлового приміщення.

― три штуцера. В котлі САН ЕКО передбачені три штуцера для установки механічного регулятора тяги, термометра, термоманометра, групи безпеки.

― доступна ціна. Не має аналогів по співвідношенню ціна-якість

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner